Obecnie coraz mniej ludzi próbuje grać w golfa. Trend ten zmusza ogólnopolskie pola golfowe do zamykania i przekształcania się w pola lub do sprzedaży kompleksów mieszkaniowych lub gruntów deweloperom mieszkaniowym deweloperom. Zadaję sobie pytanie, co powoduje spadek miłości do gier? Zasadniczo gra w golfa zajmuje około 4 godzin lub więcej, a ludzie przepraszają, że są zbyt zajęci. Mają rodziny i miejsca pracy, w których pracują w nadgodzinach (czasem nawet w weekendy) i mówią, że interesy na polu golfowym są rzadsze. Kto uratuje grę i zwiększy popularność tego sportu? Odpowiedzią są kobiety! Kobiety muszą grać w golfa, aby spędzać czas i bawić się ze swoimi mężczyznami i przyjaciółmi! Przemysł golfowy i całe społeczeństwo nie spełniło jeszcze tej potrzeby. Branża utrudnia kobietom uprawianie sportu, zamiast próbować z niego korzystać lub zachęcać.

Na przykład pewnego dnia poszedłem do sklepu golfowego i mieli tylko towary dla mężczyzn: koszule męskie, spodnie, buty i czapki. Zapytałem pracującego mężczyznę: „Czy masz tu coś dla kobiet?” Powiedział „mamy rękawiczki damskie”. Więc przynajmniej wiedzieli, że kobiety potrzebują rękawiczki do gry w golfa.

Dzisiaj branża promuje kobiety w golfa, zachęcając młode pokolenie do wzięcia udziału. Oferują dzieciom obozy golfowe, Girls Golf LPGA i ligi juniorów, aby rozwijać pasję gry, mając nadzieję, że doprowadzą ją do dorosłości. Ale po prostu nie rozszerzają tego sportu na młodych dorosłych lub kobiety. Mają tylko nadzieję, że te małe dziewczynki dorosną i nadal chcą się zaangażować. Jednak po zakończeniu obozów młodzieżowych kobiety nie są zachęcane. Może myślą, że następne pokolenie po prostu coś stworzy. Jak widać, tak się nie stało.

Golf to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu, czy to z przyjaciółmi i rodziną, czy nawet znajomymi z nieznajomymi. Ten sport wydaje się rozdzielać mężczyzn i kobiety. Stały się kobietami, które grają w golfa w grupie z innymi kobietami i mężczyznami, którzy grają w golfa z innymi mężczyznami, i stworzył podział w sporcie. Na przykład, kiedy idę na wakacje z innymi parami, chłopcy chcą grać w golfa, a dziewczyny chcą iść na zakupy lub po prostu leżeć na plaży. Jako kobieta, która gra w golfa, czuję się, jakbym był między czasem spędzonym z przyjaciółmi a golfem, którą uwielbiam. Kiedy bawię się z chłopakami, czuję, że wkraczam w czas tych facetów, więc nie jest to zbyt zachęcające i nie chcę spędzać czasu z przyjaciółmi. Kobiety nie mają prawie żadnej zachęty ani zachęty do gry i czują się niechciane. Nadal jest czas, aby zmienić ten nawyk i przywrócić go do tego ekscytującego sportu i wierzę, że kobiety to zmienią.