Ponieważ właściciele domów muszą zmienić swoje życie i przynieść więcej szczęścia, ponieważ każda osoba ma większą kontrolę nad własnym życiem, moje pierwsze kryteria oceny wartości dobrego biznesu w domu będą tym, co pasjonujesz?

Jeśli Twój domowy biznes przyniesie Ci szczęście i poczucie samorealizacji, musisz mieć prawdziwą pasję do produktu, który zapewnia Twoja firma. Na przykład, czy masz zamiłowanie do fitnessu, bycia zdrowym lub odchudzania? Może więc powinieneś znaleźć firmę, która ma te produkty. Mogę podać kilka przykładów niektórych firm, ale nie chcę przedstawiać ci żadnych pomysłów. Istnieje mnóstwo firm zajmujących się zdrowiem i zdrowiem. Na arenie stało się naprawdę konkurencyjne. Ale znowu, czym się pasjonujesz? Po drugie, z jaką metodą biznesową czujesz się komfortowo?

Na przykład, chcesz robić swój biznes brzuch od brzucha? Czy imprezy domowe? Zapraszać ludzi na duże „okazjonalne” spotkania w sali konferencyjnej hoteli? Sprzedaż od drzwi do drzwi? A może pobijesz wszystkich swoich przyjaciół i rodzinę? Niektórzy ludzie lubią to podejście i to jest w porządku, ale ja nie. Chciałbym zajmować się marketingiem komputerowym w Internecie. Od brzucha do brzucha masz osobisty aspekt bezpośredniego patrzenia komuś w oczy. Może najpierw zbuduj trochę relacji, która może być korzystna. Ale twoje liczby spadną. Nie tak wiele osób, aby przedstawić swoją szansę. Ale w Internecie możesz kontaktować się z dowolną liczbą osób. Wiele prezentacji dla zainteresowanych osób. Ale żadne zaufanie nie buduje się na podstawie relacji. W porządku, jestem introwertykiem. Nie chcę iść z brzucha na brzuch.

Ale jeśli znajdziesz okazję, która jest głównie wykonywana online, jakie oferują narzędzia? Czy po prostu przechodzą na stronę z kilkoma bannerami i mówią „idź na to”? Lub zapewniają wiele szkoleń, aby pokazać, jak robić marketing internetowy. Znajdź dobrych potencjalnych klientów. Liderzy, którzy prowadzą sprzedaż jako współmarker. Nie spiesz się, aby się dowiedzieć.

Trzecim czynnikiem jest koszt. Najlepszym rozwiązaniem jest dysponowanie co najmniej niewielkim budżetem na pokrycie kosztów i prowadzenie działalności we właściwy sposób. Wiele firm z wieloma planami wynagrodzeń i biznesplanami. Jeśli dopiero zaczynasz od najniższego punktu początkowego z najniższą ceną, po prostu spodziewaj się długiego czasu na zarabianie na życie, z którego możesz żyć. Twoja firma będzie rosła szybciej dzięki większej ilości pieniędzy, które musisz zainwestować. Tak już po prostu jest. Nie czekaj, aby wzbogacić się w nocy. Nawet tradycyjna firma typu „brick and mortar” często nie przynosi zysków w pierwszym roku. To wymaga czasu.

Ostatnią kwestią do rozważenia jest wsparcie bezpośrednie i czy firma ma doświadczenie i dobry czas dostawy? Kiedy zaczynasz, potrzebujesz sponsora / up-line / en-rollera, który pokaże ci, jak prowadzić działalność. Ktoś do ciebie, jeśli masz jakieś pytania. Ponadto, czy firma jest sprawdzonym biznesem, czy jest to po prostu okazja na „noc”, która może nie być możliwa w ciągu 6 miesięcy. Przeprowadź badania. Nie idź do pierwszego wyświetlonego e-maila. uważnie zastanowiłem się nad wieloma rolkami, które powiedziały, że będą dla mnie dostępne, ale statek podskoczył na kolejny smak miesiąca, co brzmi dobrze. Mam też wiele adresów URL firm możliwości z przeszłości, które już nie działają. Brak tęsknoty. Brak wsparcia.